LED СОЛАРЕН АПЛИК 4W 3000-6400K IP54 VIVALUX POLUX
Код: 226667




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : POLUX
- МОЩНОСТ W : 4.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Цена: 22.99 €14.94 € / 29.22 лв.
Спести: 35 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | POLUX |
| МОЩНОСТ W | 4.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 15.50 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ВИСОЧИНА | 11.80 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234852171 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













