LED СОЛАРЕН АПЛИК 4W 3000-6400K IP54 VIVALUX POLUX
Code: 226667




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : POLUX
- MAXPOWER-W : 4.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
Price: 22.99 €14.94 € / 29.22 лв.
Save: 35 %
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | POLUX |
| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 15.50 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| HEIGHT | 11.80 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234852171 |
No documents were found for this product

English 













