СКРИН VINTAGE IRIM 158Х86Х44 CM КАШМИР/ПЕСАРО
Код: 238770





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1580.00 мм
- ВИСОЧИНА : 860.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от6.61 €
/
12.93лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.50€
/
10х34.23лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | 158Х86Х44 CM КАШМИР/ПЕСАРО |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | КАШМИР/ПЕСАРО |
| ШИРИНА | 1580.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 860.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 440.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929060966 |

Български 













