СКРИН VINTAGE IRIM 158Х86Х44 CM КАШМИР/ПЕСАРО
Code: 238770





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1580.00 мм
- HEIGHT : 860.00 мм
Shipping:
See credit plans
from6.61 €
/
12.93лв.
Interest, fees and APR

10х17.50€
/
10х34.23лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | 158Х86Х44 CM КАШМИР/ПЕСАРО |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | КАШМИР/ПЕСАРО |
| WIDTH | 1580.00 мм |
| HEIGHT | 860.00 мм |
| DEPTH-MM | 440.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929060966 |

English 













