СКРИН NATURAL IRIM 150Х80Х46 CM ОРЕХ/ДЪБ ЛИНЕА
Код: 238771





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 800.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.99 €
/
7.80лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.55€
/
10х20.63лв.
Цена: 131.90 €105.52 € / 206.38 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | 150Х80Х46 CM ОРЕХ/ДЪБ ЛИНЕА |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| ШИРИНА | 1500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 460.00 мм |
| EAN | 3800929060973 |

Български 













