СКРИН NATURAL IRIM 150Х80Х46 CM ОРЕХ/ДЪБ ЛИНЕА
Code: 238771





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1500.00 мм
- HEIGHT : 800.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.99 €
/
7.80лв.
Interest, fees and APR

10х10.55€
/
10х20.63лв.
Price: 131.90 €105.52 € / 206.38 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | 150Х80Х46 CM ОРЕХ/ДЪБ ЛИНЕА |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| WIDTH | 1500.00 мм |
| HEIGHT | 800.00 мм |
| DEPTH-MM | 460.00 мм |
| EAN | 3800929060973 |

English 













