СКРИН IRIM LAND 83Х71Х40 СМ.
Код: 120737


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 830.00 мм
- ВИСОЧИНА : 710.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.31 €
/
6.47лв.
Цена: 117.00 €87.75 € / 171.62 лв.
Спести: 25 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | LAND 83Х71Х40 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛО ПДЧ/МДФ/ДЪБ ДАКОТА |
| ШИРИНА | 830.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 710.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| EAN | 3800940214898 |

Български 










