СКРИН IRIM LAND 83Х71Х40 СМ.
Code: 120737


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 830.00 мм
- HEIGHT : 710.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.31 €
/
6.47лв.
Price: 117.00 €87.75 € / 171.62 лв.
Save: 25 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | LAND 83Х71Х40 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | БЯЛО ПДЧ/МДФ/ДЪБ ДАКОТА |
| WIDTH | 830.00 мм |
| HEIGHT | 710.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| EAN | 3800940214898 |

English 










