СКРИН IRIM CITY 3093 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР
Код: 241824





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 860.00 мм
Купи на изплащане
от5.70 €
/
11.15лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.09€
/
10х29.51лв.
Цена: 188.67 €150.93 € / 295.19 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | CITY 3093 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| ШИРИНА | 1500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 860.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 425.00 мм |
| EAN | 3800929061123 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













