СКРИН IRIM CITY 3093 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР
Code: 241824





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1500.00 мм
- HEIGHT : 860.00 мм
See credit plans
from5.70 €
/
11.15лв.
Interest, fees and APR

10х15.09€
/
10х29.51лв.
Price: 188.67 €150.93 € / 295.19 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | CITY 3093 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| WIDTH | 1500.00 мм |
| HEIGHT | 860.00 мм |
| DEPTH-MM | 425.00 мм |
| EAN | 3800929061123 |
No documents were found for this product

English 













