СКРИН GOLDEN IRIM 130Х88Х44 CM КАШМИР/КОБАЛТ
Код: 238768



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1300.00 мм
- ВИСОЧИНА : 880.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.23 €
/
10.23лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.84€
/
10х27.07лв.
Цена: 173.00 €138.40 € / 270.69 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | 130Х88Х44 CM КАШМИР/КОБАЛТ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | КАШМИР/КОБАЛТ |
| ШИРИНА | 1300.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 880.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 440.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929060980 |

Български 











