СКРИН GOLDEN IRIM 130Х88Х44 CM КАШМИР/КОБАЛТ
Code: 238768



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1300.00 мм
- HEIGHT : 880.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.23 €
/
10.23лв.
Interest, fees and APR

10х13.84€
/
10х27.07лв.
Price: 173.00 €138.40 € / 270.69 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | 130Х88Х44 CM КАШМИР/КОБАЛТ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | КАШМИР/КОБАЛТ |
| WIDTH | 1300.00 мм |
| HEIGHT | 880.00 мм |
| DEPTH-MM | 440.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929060980 |

English 











