КАБЕЛ ТЕКСТИЛЕН 3X0.75MM2 H03 2M С ЩЕПСЕЛ COMMEL
Код: 147078
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ЩЕПСЕЛ С КАБЕЛ
- СЕЧЕНИЕ : 3X0.75
| Марка | COMMEL |
| ТИП | ЩЕПСЕЛ С КАБЕЛ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 6.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СЕЧЕНИЕ | 3X0.75 |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | HO3RT-H |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ТЕКСТИЛНА ОБВИВКА,2 М, 1300W |
| EAN | 3859888558403 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












