КАБЕЛ ТЕКСТИЛЕН 3X0.75MM2 H03 2M С ЩЕПСЕЛ COMMEL
Code: 147078
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ЩЕПСЕЛ С КАБЕЛ
- SECTION : 3X0.75
| Brand | COMMEL |
| TYPE | ЩЕПСЕЛ С КАБЕЛ |
| RATED CURRENT | 6.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| SECTION | 3X0.75 |
| MATERIAL BASED | HO3RT-H |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ТЕКСТИЛНА ОБВИВКА,2 М, 1300W |
| EAN | 3859888558403 |
No documents were found for this product

English 












