ШМИРГЕЛ RAIDER RD-BG03
Код: 455834
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 250 W
- МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА : 200 мм
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-BG03 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 200 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 2950 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123124273 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















