ШМИРГЕЛ RAIDER RD-BG03
Code: 455834
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 250 W
- DISC MAXIMUM SIZE : 200 мм
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-BG03 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 200 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 20.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT | 10.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800123124273 |
No documents were found for this product

English 






















