ШМИРГЕЛ RAIDER RD-BG01
Код: 435767
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 150 W
- МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА : 150 мм
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-BG01 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 150 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 150 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 12.7 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 2950 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123124099 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























