ШМИРГЕЛ RAIDER RD-BG01
Code: 435767


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 150 W
- DISC MAXIMUM SIZE : 150 мм
Shipping:
Price: 30.67 €23.00 € / 44.98 лв.
Save: 25 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-BG01 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 150 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 150 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 12.7 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT | 4.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123124099 |
No documents were found for this product

English 





















