АКУМУЛАТОРЕН ШМИРГЕЛ RAIDER PRO RDP-SCBG20 Solo
Код: 139852
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА : 50 мм
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-SCBG20 Solo |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО В КОМПЛЕКТА | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | RAIDER R20 |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 50 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 12.7 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 9000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.030 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972023543 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















