АКУМУЛАТОРЕН ШМИРГЕЛ RAIDER PRO RDP-SCBG20 Solo
Code: 139852
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- DISC MAXIMUM SIZE : 50 мм
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-SCBG20 Solo |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| BATTERY AND CHARGER INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | RAIDER R20 |
| DISC MAXIMUM SIZE | 50 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 12.7 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 9000 |
| PRODUCT WEIGHT | 2.030 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972023543 |
No documents were found for this product

English 






















