ШКАФ ЗА ОБУВКИ IRIM CUBITUS 54X197X43 CM
Код: 238772
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ПИЕМОНА/ТРЕВИЗО
- ШИРИНА : 540.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1970.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.41 €
/
10.58лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | CUBITUS 54X197X43 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ПИЕМОНА/ТРЕВИЗО |
| ШИРИНА | 540.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1970.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 430.00 мм |
| EAN | 3800929060942 |

Български 
















