ШКАФ ЗА ОБУВКИ IRIM CUBITUS 54X197X43 CM
Code: 238772
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ПИЕМОНА/ТРЕВИЗО
- WIDTH : 540.00 мм
- HEIGHT : 1970.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.41 €
/
10.58лв.
Interest, fees and APR

10х14.31€
/
10х27.99лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | CUBITUS 54X197X43 CM |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ПИЕМОНА/ТРЕВИЗО |
| WIDTH | 540.00 мм |
| HEIGHT | 1970.00 мм |
| DEPTH-MM | 430.00 мм |
| EAN | 3800929060942 |

English 















