ПОСТАВКА ЗА ОБУВКИ MAXHOME 74Х29Х26 СМ. ВЕНГЕ
Код: 491427





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : ВЕНГЕ
- ДЪЛЖИНА : 740.00 мм
- ШИРИНА : 260.00 мм
- ВИСОЧИНА : 295.00 мм
Доставка:
Цена: 6.64 €4.98 € / 9.74 лв.
Спести: 25 %
| Марка | MAXHOME |
| МОДЕЛ | 74Х29Х26 СМ. ВЕНГЕ |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| ДЪЛЖИНА | 740.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 295.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКСИМАЛЕН ТОВАР 10 КГ. |
| EAN | 9328644017576 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













