ПОСТАВКА ЗА ОБУВКИ MAXHOME 74Х29Х26 СМ. ВЕНГЕ
Code: 491427





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : ВЕНГЕ
- LENGTH : 740.00 мм
- WIDTH : 260.00 мм
- HEIGHT : 295.00 мм
Shipping:
Price: 6.64 €4.98 € / 9.74 лв.
Save: 25 %
| Brand | MAXHOME |
| MODEL | 74Х29Х26 СМ. ВЕНГЕ |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| LENGTH | 740.00 мм |
| WIDTH | 260.00 мм |
| HEIGHT | 295.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛЕН ТОВАР 10 КГ. |
| EAN | 9328644017576 |
No documents were found for this product

English 













