ГАРДЕРОБ ЗА ОБУВКИ EKO 40Х185Х50 СМ. БЯЛ ГЛАНЦ
Код: 493493



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : БЯЛ ГЛАНЦ
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1850.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.37 €
/
6.59лв.
Цена: 119.00 €89.25 € / 174.56 лв.
Спести: 25 %
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | 40Х185Х50 СМ. БЯЛ ГЛАНЦ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛ ГЛАНЦ |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1850.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| EAN | 2000009875188 |

Български 











