ГАРДЕРОБ ЗА ОБУВКИ EKO 40Х185Х50 СМ. БЯЛ ГЛАНЦ
Code: 493493



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : БЯЛ ГЛАНЦ
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 1850.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.37 €
/
6.59лв.
Price: 119.00 €89.25 € / 174.56 лв.
Save: 25 %
| Brand | EKO |
| MODEL | 40Х185Х50 СМ. БЯЛ ГЛАНЦ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | БЯЛ ГЛАНЦ |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 1850.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| EAN | 2000009875188 |

English 











