ГРАДИНСКА ШАТРА СГЪВАЕМА 300X300X245CM AMBIANCE FE7000410
Код: 229769
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | AMBIANCE |
| МОДЕЛ | FE7000410 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ВИСОЧИНА | 245.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| EAN | 8720573975919 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















