GARDEN TENT 10L 300X300X245CM AMBIANCE FE7000410
Code: 229769


The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
Shipping:
Price: 102.20 €66.43 € / 129.93 лв.
Save: 35 %
| Brand | AMBIANCE |
| MODEL | FE7000410 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| HEIGHT | 245.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| EAN | 8720573975919 |
No documents were found for this product

English 













