ГРАДИНСКА ШАТРА POP-UP 339X339X250CM GARDEN STAR HD-10537
Код: 239535
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 339.00 см
- ШИРИНА : 339.00 см
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
Купи на изплащане
от10.62 €
/
20.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10537 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 339.00 см |
| ШИРИНА | 339.00 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973970152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















