ГРАДИНСКА ШАТРА POP-UP 339X339X250CM GARDEN STAR HD-10537
Code: 239535
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 339.00 см
- WIDTH : 339.00 см
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
See credit plans
from10.62 €
/
20.77лв.
Interest, fees and APR

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10537 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 339.00 см |
| WIDTH | 339.00 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973970152 |
No documents were found for this product

English 






















