ГРАДИНСКА ШАТРА 400X346X278CM HD HD-10738
Код: 239537







Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- ШИРИНА : 346.00 см
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
Купи на изплащане
от15.11 €
/
29.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х40.00€
/
10х78.23лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10738 |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ШИРИНА | 346.00 см |
| ВИСОЧИНА | 278.00 см |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973984159 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















