ГРАДИНСКА ШАТРА 400X346X278CM HD HD-10738
Code: 239537







The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 346.00 см
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
See credit plans
from15.11 €
/
29.55лв.
Interest, fees and APR

10х40.00€
/
10х78.23лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10738 |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 346.00 см |
| HEIGHT | 278.00 см |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973984159 |
No documents were found for this product

English 





















