ГРАДИНСКА ШАТРА 300X400CM С LED ОСВЕТЛЕНИЕ И ПЕРДЕТА HOME DECOR HD-3483
Код: 116857
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 400.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от13.90 €
/
27.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Марка | HOME DECOR |
| МОДЕЛ | HD-3483 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 400.00 см |
| ВИСОЧИНА | 260.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 32.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ И ПЕРДЕТА |
| EAN | 8939973142153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















