ГРАДИНСКА ШАТРА 300X400CM С LED ОСВЕТЛЕНИЕ И ПЕРДЕТА HOME DECOR HD-3483
Code: 116857
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 400.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН
Shipping:
See credit plans
from13.90 €
/
27.19лв.
Interest, fees and APR

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Brand | HOME DECOR |
| MODEL | HD-3483 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 400.00 см |
| HEIGHT | 260.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 32.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ И ПЕРДЕТА |
| EAN | 8939973142153 |
No documents were found for this product

English 





















