ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ HD HD-10130
Код: 229609
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : МОКА
Доставка:
Купи на изплащане
от13.90 €
/
27.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10130 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ВИСОЧИНА | 270.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | МОКА |
| ТЕГЛО | 35.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973622150 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























