ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM HD HD-9375
Код: 148037
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
Купи на изплащане
от9.66 €
/
18.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-9375 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ВИСОЧИНА | 270.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 29.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973282156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























