ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM HD HD-9375
Code: 148037
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9375 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| HEIGHT | 270.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 29.500 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973282156 |
No documents were found for this product

English 























