ГРАДИНСКА ШАТРА 286X286XH250CM GARDEN STAR HD-10138
Код: 230596
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 286.00 см
- ШИРИНА : 286.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.35 €
/
12.42лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.80€
/
10х32.86лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10138 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 286.00 см |
| ШИРИНА | 286.00 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 12.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТРАНИЦИ 2.9X1.9М+ПВЦ ПРОЗОР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973636157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















