ГРАДИНСКА ШАТРА 286X286XH250CM GARDEN STAR HD-10138
Code: 230596
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 286.00 см
- WIDTH : 286.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
See credit plans
from6.35 €
/
12.42лв.
Interest, fees and APR

10х16.80€
/
10х32.86лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10138 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 286.00 см |
| WIDTH | 286.00 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 12.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТРАНИЦИ 2.9X1.9М+ПВЦ ПРОЗОР |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973636157 |
No documents were found for this product

English 




















