ГРАДИНСКА ШАТРА 250X250X250CM DOUBLE-DEK
Код: 132681
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 250.00 см
- ШИРИНА : 250.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| МОДЕЛ | DOUBLE-DEK |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 см |
| ШИРИНА | 250.00 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЪРЗО ПРИБИРАНЕ |
| EAN | 8710379416426 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















