ГРАДИНСКА ШАТРА 250X250X250CM DOUBLE-DEK
Code: 132681
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 250.00 см
- WIDTH : 250.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИН
Shipping:
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| MODEL | DOUBLE-DEK |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 250.00 см |
| WIDTH | 250.00 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 13.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЪРЗО ПРИБИРАНЕ |
| EAN | 8710379416426 |
No documents were found for this product

English 


















