ГРАДИНСКА ШАТРА 247X247CM 416464
Код: 134828
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 247.00 см
- ШИРИНА : 247.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЕЖОВ
Доставка:
Купи на изплащане
от8.69 €
/
17.00лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.00€
/
10х44.98лв.
| МОДЕЛ | 416464 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 247.00 см |
| ШИРИНА | 247.00 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ТЕГЛО | 26.050 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СТОМАНЕНИ КРАКА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710379416464 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















