ГРАДИНСКА ШАТРА 247X247CM 416464
Code: 134828
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 247.00 см
- WIDTH : 247.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : БЕЖОВ
Shipping:
See credit plans
from8.69 €
/
17.00лв.
Interest, fees and APR

10х23.00€
/
10х44.98лв.
| MODEL | 416464 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 247.00 см |
| WIDTH | 247.00 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| WEIGHT | 26.050 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СТОМАНЕНИ КРАКА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8710379416464 |
No documents were found for this product

English 



















