ГРАДИНСКА ШАТРА 240Х300Х280CM GARDEN STAR HD-10137
Код: 229929
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 240.00 см
- ШИРИНА : 240.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10137 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 240.00 см |
| ШИРИНА | 240.00 см |
| ВИСОЧИНА | 240.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 6.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 6.5 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973706157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















