ГРАДИНСКА ШАТРА 240Х300Х280CM GARDEN STAR HD-10137
Code: 229929
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 240.00 см
- WIDTH : 240.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10137 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 240.00 см |
| WIDTH | 240.00 см |
| HEIGHT | 240.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 6.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 6.5 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973706157 |
No documents were found for this product

English 



















