БЕСЕДКА Ф320X245CM CERLAND LORA
Код: 237452




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : БЕСЕДКА
- ДЪЛЖИНА : 320.00 см
- МАТЕРИАЛ : ДЪРВО
- ЦВЯТ : ЕСТЕСТВЕН
Доставка:
Цена: 1048.14 €733.69 € / 1434.97 лв.
Спести: 30 %
По клиентска поръчка
| Марка | CERLAND |
| МОДЕЛ | LORA |
| ТИП ПАВИЛИОН | БЕСЕДКА |
| ДЪЛЖИНА | 320.00 см |
| ВИСОЧИНА | 245.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ДЪРВО |
| ЦВЯТ | ЕСТЕСТВЕН |
| ТЕГЛО | 25.250 kg |
| EAN | 3443440700012 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















