БЕСЕДКА Ф320X245CM CERLAND LORA
Code: 237452




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Short Description
- PAVILION TYPE : BOWER
- LENGTH : 320.00 см
- MATERIAL : ДЪРВО
- COLOUR : ЕСТЕСТВЕН
Shipping:
Price: 1048.14 €733.69 € / 1434.97 лв.
Save: 30 %
Per customer request
| Brand | CERLAND |
| MODEL | LORA |
| PAVILION TYPE | BOWER |
| LENGTH | 320.00 см |
| HEIGHT | 245.00 см |
| MATERIAL | ДЪРВО |
| COLOUR | ЕСТЕСТВЕН |
| WEIGHT | 25.250 kg |
| EAN | 3443440700012 |
No documents were found for this product

English 


















