ТЕНТА-СЕННИК 400Х300Х200CM UCAMP HD-9327
Код: 148628
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : Платнище Оксфорд 210D
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ | HD-9327 |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | Платнище Оксфорд 210D |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 1.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С 6БР ВЪЖЕ, 6БР КОЛЧЕ, 2БР РЕЗ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973333155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















