ТЕНТА-СЕННИК 400Х300Х200CM UCAMP HD-9327
Code: 148628
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : Платнище Оксфорд 210D
- COLOUR : СИН
Shipping:
| Brand | UCAMP |
| MODEL | HD-9327 |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| MATERIAL | Платнище Оксфорд 210D |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 1.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С 6БР ВЪЖЕ, 6БР КОЛЧЕ, 2БР РЕЗ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973333155 |
No documents were found for this product

English 


















