СЕННИК 250X120CM HOME & STYLING X70000100
Код: 144717
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : ТЕНТА
- ДЪЛЖИНА : 250.00 см
- ШИРИНА : 120.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЕКРЮ
| Марка | HOME & STYLING |
| МОДЕЛ | X70000100 |
| ТИП СЕННИК | ТЕНТА |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 см |
| ШИРИНА | 120.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЕКРЮ |
| ТЕГЛО | 9.840 kg |
| EAN | 8720573155984 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















